Skip links

Gizlilik ve Güvenlik

www.validebagkoleji.k12.tr bir Özel Validebağ Eğitim Kurumları’nın bir markasıdır. Validebağ Koleji velilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Özel Validebağ Eğitim Kurumları sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, veli profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik veli”sınıflandırma” çalışmalarında sadece Özel Validebağ Eğitim Kurumları bünyesinde kullanılmaktadır. Validebağ Koleji iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.validebagkoleji.k12.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Özel Validebağ Eğitim Kurumları velilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Özel Validebağ Eğitim Kurumları iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Veli bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda veliye haber vererek resmi makamlara açıklanabilecektir.

Velinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Özel Validebağ Eğitim Kurumları’na ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Özel Validebağ Eğitim Kurumları kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Özel Validebağ Eğitim Kurumları gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.Veya sms lerde ret bildirimi yaparak sms listemizden çıkabilirsiniz.